TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan ECNS kongresine katılıyor...

ecns1-300x152Bu yıl 9’uncusu ABD’de gerçekleştirilecek olan ECNS (EEG and Clinical Neuroscience)kongresine NPİSTANBUL Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi bilimsel destek sağlıyor.

Beyin görüntüleme alanında önemli bilimsel çalışmalar yürüten dünyanın önemli 4 büyük oluşumu, ABD’de gerçekleştirilecek büyük kongrede bir araya geliyor. 12-16 Eylül tarihleri arasında bu yıl 9’uncusu düzenlenecek “Joint Meeting of ECNS / ISBET / ISNIP / EPIC” konferansında dünya otoriteleri önemli konuları tartışmaya açacak. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da konuşmacı olarak katılacağı konferansta NPİSTANBUL Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi de 4 ödülün bilimsel sponsorluğunu üstlendi…

7’incisi 2010 yılında NPİSTANBUL Hastanesi’nin katkılarıyla İstanbul’da, 8’incisi geçen yıl Almanya’da gerçekleştirilen Uluslararası Sinir Bilim Kongresi, bu yıl 12-16 Eylül tarihleri arasında ABD’de düzenleniyor. Beyin görüntüleme alanında uzmanlaşmış 4 önemli oluşum, “Joint Meeting of ECNS / ISBET / ISNIP / EPIC” konferansında bir araya geliyor.

Sinir bilim konusundaki son değişikliklerin, psikiyatride yeni tanı ve tedavi yöntemler ile beyin ölçümlerindeki gelişmelerin ele alınacağı organizasyona NPİSTANBUL Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi de katılıyor.gorsel

Alanında dünyaca bilinen otorite isimlerden Prof. Dr. Stephan Heckers, Prof. Dr. Judith Ford ve Dr. Evian Gordon’un davetli konuşmacı olarak katılacağı konferansta Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da bir konuşma yapacak. Tarhan akademisyenlere tedaviye dirençli olgularda, depresyonda rTMS EEG kullanımını anlatacak. Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar da posterle kongreye katılacak.

Öte yandan NPISTANBUL Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi “Joint Meeting of ECNS / ISBET / ISNIP / EPIC” konferansında;

1. Roy John Kariyer Katkı Ödülü

2. Genç Araştırmacılar Ödülü

3. Başkanlık Hizmet Ödülü

4. En iyi Poster Ödülleri’nin de bilimsel sponsorluğunu yapacak.

Şaban Özdemir (NPGRUP)

 

Okunma : 3642

 

İlgili

20 Eylül 2013
"Kişisel Haberler" içerisinde
30 Eylül 2011
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri