TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Merzifonlu işadamlarından Rektör Tarhan'a ziyaret

SONY DSCMerzifon Sanayici ve İşadamları Derneği üyeleri Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Üyeler, 2012-2013 eğitim öğretim yılında öğrenci alacak Üsküdar Üniversitesi’nin topluma ve eğitime hayırlı olması temennilerinde bulundu.

2006 yılında Amasya'nın Merzifon ilçesinde çalışmalara başlayan Merzifon Sanayici ve İşadamları Derneği, Türkiye'nin ve Türk toplumunun demokratik ve planlı bir düzen içinde kalkınıp, sanayi, ticari, sosyo-ekonomik, eğitim ve kültür düzeyinin geliştirilmesine yardımcı oluyor. İşadamları için de çeşitli organizasyonlar planlayan Dernek, başkan yardımcısı ve üyeleriyle Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.SONY DSC

Dernek Başkan Yardımcısı Selami Kızıklı, Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdurrahman Okudan, Abdurrahman Can’ı makamında kabul eden Rektör Tarhan, işadamlarıyla bir süre sohbet etti.

Rektör Tarhan’a Üsküdar Üniversitesi’nin çalışmalarında başarılar dileyen işadamları, Merzifona önümüzdeki dönemde yapılması planlanan bir Sağlık Meslek Yüksekokulu için de Tarhan’dan destek istedi.

Haber-Fotoğraf: Şaban Özdemir(NPGRUP)

 

Okunma : 6222

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri