TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Gazeteci Abbas Güçlü Rektör Tarhan'ı ziyaret etti.

4Türkiye’nin önemli eğitim yazarlarından olan Milliyet Gazetesi yazarı ve televizyon programcısı gazeteci Abbas Güçlü, Üsküdar Üniversitesini gezdi.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, yeni eğitim öğretim yılındaki uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Özgün eğitim modeliyle eğitime farklı bir soluk getiren üniversite, zaman zaman akademisyenlerin uğrak yeri olurken gazeteci ve yazarlar da üniversiteye ilgi gösteriyor. Son olarak Milliyet Gazetesi eğitim yazarı ve televizyon sunucusu gazeteci Abbas Güçlü Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Milliyet Gazetesi eğitim yazarı ve KANAL D’de yayınlanan  “Genç Bakış” programının sunucusu gazeteci Abbas Güçlü,  çalışma ve uygulamalarını merak ettiği Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti. Güçlü, ilgiyle gezdiği akıllı kampüse ilişkin ilgililerden bilgi aldı.3

Üniversitenin her birimini tek tek gezen gazeteci Güçlü’ye Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Üniversite Genel Sekreteri Selçuk Uysaler Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Gümüşel ve Eğitim Danışmanı Ece Tözeniş eşlik etti.

Güçlü her zamanki gibi öğrencileri de ihmal etmedi. Sınıfları da ziyaret eden Güçlü öğrencilerle bir süre görüştü, neden Üsküdar Üniversitesi’ni tercih ettiklerini sordu.

Sınıfta öğrencilerle sohbet eden Güçlü öğrencilerle fotoğraf da çektirdi. Öğrencilere uzun uzun tavsiyelerde bulunan Güçlü, onlardan akademik yıllarını iyi değerlendirmelerini istedi.

Şaban Özdemir(NPGRUP)

 

 

Okunma : 3349

 

İlgili

29 Haziran 2020
"Kişisel Haberler" içerisinde
05 Eylül 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
20 Eylül 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri