TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Ahmet Özhan: "Psikolojik Savaş" ı Ülkem Okumalı....

vlcsnap-120936            Ahmet Özhan-Sanatçı

Türk Tasavvuf Müziğinin sevilen ismi Ahmet Özhan, Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı Psikolojik Savaş isimli kitabını Türkiye’de herkesin okuması gerektiğini söyledi. Katıldığı televizyon programında kitabı herkese öneren Özhan, “Nasıl pasifize edildiğimizi ve nasıl iğfal edildiğimizi anlayabilmek adına o kitabı herkesin okumasını istiyorum” dedi.

STAR TV’de yayınlanan Halil Necipoğlu’nun sunduğu sahur programına katılan Türk Tasavvuf Müziği’nin önemli seslerinden Ahmet Özhan, Türkiye’deki okurlara okumaları için kitap tavsiyesinde bulundu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Timaş Yayınları’ndan çıkan gri propaganda “Psikolojik Savaş” kitabını herkesin okumasını isteyen Ahmet Özhan, kitabın ülke için önemli olduğunu söyledi. Özhan canlı yayında şunları söyledi.psikolojik savas

“Ben hocamın kitaplarını çok severim, severek okurum. Psikolojik Kitap Savaşı ülkem adına bu çok önemli bir kitap, herkesin okumasını tavsiye ederim. Nasıl pasifize edildiğimizi ve nasıl iğfal edildiğimizi anlayabilmek adına o kitabı herkesin okumasını istiyorum.” Dedi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN…

 

Şaban Özdemir (NPGRUP)

 

Okunma : 5452

 

İlgili

22 Ekim 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
31 Mart 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
03 Aralık 2011
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri