TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Adıyaman Ünv. Rektörü Prof. Dr. Gönüllü Rektör Tarhan'ı ziyaret etti...

Fotograf 4Türkiye’de Üniversite eğitimine yeni bir anlayış getiren Üsküdar Üniversitesi, hemen herkesimin dikkatini çekiyor. Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi iddiasıyla yola çıkan Üniversiteye ziyaretler ise bitmiyor. Son olarak Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti. Tarhan ile bir süre görüşen Gönüllü, gayretlerinden ötürü Tarhan’ı kutladı.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olma iddiasıyla yeni eğitim öğretim yılına hazırlanan Üsküdar Üniversitesi, takdir topluyor. Eğitimdeki hedefleri ve özgün projeleriyle ülke içi ve dışından akademisyenlerin de dikkatini çekiyor.

Psikoloji, felsefe, sağlık, genetik, mühendislik bölümleriyle; davranış sağlığı ve bilimleri disiplinlerini bir araya getiren Üsküdar Üniversitesi, bu yaklaşımıyla eğitime yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Eğitimdeki bu yeni anlayışıyla dikkat çeken Üsküdar Üniversitesine hemen her gün yeni ziyaretler gerçekleştiriliyor. Son olarak Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü üniversiteyi ziyaret etti. Gönüllü, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile makamında görüştü.Fotograf 6

Tarhan ile bir sure sohbet eden Gönüllü, üniversitenin çalışmaları ve ileriye dönük hedefleri konusunda da Tarhan’dan bilgi aldı. Değerler eğitimine katkılarından ötürü Rektör Tarhan’a teşekkür eden Prof. Dr. Gönüllü, üniversite olarak ortak yürütülebilecek projeler üzerindede görüş alışverişinde bulundu.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Tarhan ise ilgisinden ötürü Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye teşekkür etti.

Şaban Özdemir(NPGRUP)

Okunma : 4877

 

İlgili

09 Ağustos 2021
"Psikiyatrist" içerisinde
01 Mart 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri