TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma...

Aralarında AK Parti Milletvekillerinin yanı sıra ilçe kaymakamı, belediye başkanı, ilçe milli eğitim müdürü, emniyet müdürlerinin de olduğu Üsküdar İlçesi üst düzey yerel yöneticileri, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan önderliğinde gerçekleştirilen akşam yemeğinde bir araya geldi. Üsküdar Kaymakamlığına yeni atanan Adem Yazıcı’nın da bulunduğu ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen akşamda birlikte yürütülecek iş birlikleri de ele alındı.

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma...

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkede düzenlenen üst düzey protokol yemeğine Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Baykara, Üsküdar Üniversitesinden Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka, Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Muhsin Konuk, Prof. Dr. Hikmet Koçak’ın yanı sıra Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, Üsküdar İlçe Müftüsü Esat Yapıcı, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcıları Zekeriya Şanlıner, İsa Doğan ile Üsküdar Üniversitesi Genel Sekreteri Selçuk Uysaler, Genel Sekreter Yardımcısı Asil Barış Bağ, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ayşe Öztürk ve Kurumsal İletişim Daire Başkanı Tahsin Aksu da katılım sağladı.

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma... 2

Gecede, 22, 23 ve 24’üncü dönem İstanbul AK Parti Milletvekili Halide İncekara ile 27’inci Dönem İstanbul AK Parti Milletvekilleri Mustafa Ataş ile birlikte Mihrimah Belma Satır da bulundu.  

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma... 3

Canlı müzik dinletisinin de olduğu samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte üniversite ve kamu kurumları iş birliği ile beraber geliştirilecek projelerin yanı sıra öğrencileri ilgilendiren yurt, ulaşım ve barınma meselelerinin iyileştirilmesi konuları ele alındı.

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma... 4

Ayrıca yemekte Üsküdar Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ayşe Kartal Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in geçtiğimiz sene başlattığı üniversite öğrencilerinin doğalgaz faturasını ödeme desteği verdiği uygulamanın büyük bir hizmet olduğunu, destekten faydalanan Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin desteğin bu yılda devam edecek olmasından dolayı mutlu ve memnun oldukları söyledi.

Program toplu hatıra fotoğrafı çekimin ardından sona erdi.

Okunma : 771

ÜHA

 

İlgili

12 Ocak 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde
21 Ekim 2016
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri