TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar University NPHOSPITAL Europe açıldı.

Üsküdar University NPHOSPITAL Europe açıldı.Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi işbirliğinde Üsküdar University NPHOSPİTAL Europe Köln’de düzenlenen görkemli törenle açıldı. Merkez, Avrupa’da yaşayan vatandaşlara sağlık ve eğitim alanında danışmanlık hizmeti verecek.

Davranış bilimleri ve sağlık alanında önemli projelere imza atan, beyin hastalıklarının tanı ve tedavisinde çığır açan çalışmaları yürüten Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi, eğitim-sağlık alanında sunduğu hizmetlerini uluslararası arenaya taşıdı. Bu girişimin ilk adımı da Almanya’nın Köln kentinde atıldı.

Üsküdar University NPHOSPİTAL Europe, Köln’de düzenlenen görkemli bir törenle açıldı.

Törene Köln Başkonsolosu Hüseyin Emre Engin, Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve NPİSTANBUL Hastanesi Bağımlılık Merkezi Koordinatörü Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Nesrin Dilbaz’ın da bulunduğu kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Duisburg Belediye Başkanı Erkan Kocalar, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) Başkanı Kudret Bülbül’ün de hazır bulunduğu törende orkestra şefi, besteci ve piyanist Betin Güneş de bir konser verdi.

Okunma : 3863

ÜHA

 

İlgili

11 Mayıs 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
12 Mart 2020
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri