TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesinde çifte bayram coşkusu!

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin hastanesi ailesi bayramlaşma geleneği bu yıl da bozulmadı. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın katılımıyla gerçekleştirilen ‘Çevrim içi Bayramlaşma’ törenine akademik, uzman ve idari personel katılım sağladı. Üsküdar Üniversitesi ailesi Ramazan ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu dijital ortamda birlikte paylaştı.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin akademik, uzman ve idari personeli çifte bayram heyecanını öncesinden yaşadı. Çevrimiçi gerçekleşen dijital bayramlaşma törenine ilgi oldukça yoğun oldu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Bu sene de bayramı online olarak kutluyoruz”

Tüm Üsküdar ailesinin bayramını kutlayarak söze başlayan Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan; “Herkesin sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmesini diliyorum. Bu sene de bayramı online olarak kutluyoruz. Bayramdan sonrada herkese başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.” şeklinde konuştu.

Furkan Tarhan: “Tekrardan hepimizin başı sağ olsun”

Üsküdar üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan ile Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan’ın da katılım sağladığı törende Furkan Tarhan güzel dileklerde bulundu. Tarhan; “Tüm öğrencilerimizin, Üsküdar Üniversitesi ailesinin, NP İstanbul Hastanesi ekibinin aynı zamanda NP Etiler, NP Feneryolu Tıp Merkezi ve ailemize yeni katılan Üsküdar Diş Hastanesi kadrosunun bayramını en içtenlikle kutluyorum. Depremde öğrenci ve ailelerinden kayıplarımız var. Üzgünüz, buruğuz. Tekrardan hepimizin başı sağ olsun. İnşallah bundan sonra felaketler yaşamadan nice bayramlar geçirelim.” dedi.

Prof. Dr. Mehmet Zelka: “Çocuklukta yaşadığımız mutlulukların artarak yaşanmasını diliyorum”

Bayram denildiğinde çocukluk mutluluklarının akla geldiğinden bahseden Üsküdar Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet Zelka; “Bayram denilince özellikle çocukluğumuzdaki heyecanlar, mutluluklar aklımıza geliyor. Çocuklukta yaşadığımız heyecanların ve mutlulukların artarak yaşanmasını diliyorum. Bu bayramın mutluluk ve huzur içinde nice bayramlara vesile olması dileğiyle, herkesin bayramını canı gönülden kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Prof. Dr. Nazife Güngör: “Bu çifte bayram ulusumuzun bütünlüğüne, birleşimine bir simge olsun”

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazife Güngör ise çifte bayram mutluluğu yaşandığına dikkat çekti. Güngör, “Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a ve önceki Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Zelka hocamıza teşekkürle başlamak istiyorum. Hepinizin Ramazan Bayramı ve Cumhuriyetimizin ilk meclisinin kuruluş günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı da içtenlikle kutluyorum. Bu çifte bayram bizlerin, ülkemizin ve ulusumuzun bütünlüğüne ve birleşimine bir simge olsun.” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Sevil Atasoy: “Nice bayramlara inşallah”

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy da bayram heyecanı ve yaşadığı mutluluğunu dile getirdi. Atasoy; “Mübarek Ramazan Bayramı’nın size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesini dilerim. Nice bayramlara inşallah.” dedi.

Prof. Dr. Hikmet Koçak: “Ramazan’ı halkımızı birleştiren bir dönem olarak görüyorum”

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Koçak bayram dileklerini paylaştı. Koçak; “Ülkemizin geçirdiği bu felaket dönemden sonra Ramazan’ı halkımızı birleştiren bir dönem olarak gördüğümü ifade etmek isterim. Hem oradaki vatandaşlarımızın hem bizim mensuplarımızın bayramını tebrik ediyorum.”  ifadelerini kullandı. 

Dekan, dekan yardımcısı, enstitü müdürleri ile akademik ve idari kadronun yoğun katılım gösterdiği bayramlaşma merasiminde söz alan herkes, bayram dileklerini paylaştı.  
 

Okunma : 562

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri