TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında…

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında…

Amerika Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongreleri bu yıl ABD’nin Kaliforniya Eyaleti San Diego kentinde gerçekleştiriliyor. Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongrede Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu yıl da çalışmalarıyla yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarına Türkiye’de ki çalışmalarını anlatan heyete ilgi ise oldukça yoğun.  
 
Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu yıl da APA (American Psychiatric Association) kongrelerinde.

Psikiyatri alanında dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı kongre 20-24 Mayıs tarihleri arasında ABD’nin Kaliforniya Eyaleti San Diego kentinde gerçekleştiriliyor.

Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de temsil ediliyor.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında… 2

Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongrede Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği(TANPA) de stantlarıyla bulunuyor.

Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz ve Uluslararası İlişkiler Ofisi Direktörü Emre Üçsular’ın bulunduğu programda, kurumların Türkiye’deki çalışmaları ziyaretçilere anlatılıyor.

Çalışmaları bizzat dinleme imkânı bulan ziyaretçiler stantlara yoğun ilgi gösterirken ikram edilen Türk lokumuna da ayrı ilgi gösteriyor.

Öte yandan, 23 Mayıs'ta Hilton  Bayfront Otel'de TürkAmerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) toplantısı gerçekleiitirilecek.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında… 3

Okunma : 3369

ÜHA

 

İlgili

29 Eylül 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde
05 Kasım 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri