TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesi ilk sırada tercih edilen üniversitelerden…

,1Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında Türkiye’ye yeni bir eğitim modeli getiren Üsküdar Üniversitesi, adayların ilk sıralarda tercih ettiği üniversitelerden oldu. Kontenjanlarını % 100’e yaklaşan oranda dolduran Üsküdar Üniversitesi yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor. Öğrencilerin ilgisinin kendini gururlandırdığını ve çok mutlu ettiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan Üsküdar ailesine katılan yeni öğrencilere ve ailelerine teşekkür etti.

4 Fakülte, 1 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, 4 Enstitüde, 42 program, 24 bölüm, 10 yüksek lisans programında eğitim sunan Üsküdar Üniversitesi 2015 yılında da aday öğrencilerin ilk tercihlerinde yerÜsküdar Üniversitesi ilk sırada tercih edilen üniversitelerden…Üsküdar Üniversitesi ilk sırada tercih edilen üniversitelerden… 2 aldı.

Davranış Bilimleri ve Sağlık alanındaki çalışmalarıyla Türkiye’de özgün eğitim modeli sunan Üsküdar Üniversitesi bu yıl da aday öğrencilerce tercih edilen üniversitelerden oldu.

Kontenjanlarında % 100’e yaklaşan doluluk oranı elde eden Üsküdar Üniversitesi şimdi yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

Aday öğrencilerin Üsküdar Üniversitesi’ne gösterdiği ilginin kendisini gururlandırdığı ve mutlu ettiğini ifade eden Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu sonucun, üniversite olarak doğru yolda olduklarını gösterdiğini söyledi. Üsküdar ailesine katılan yeni öğrencilerle bilim yolculuğuna devam edecek olmanın heyecanını yaşadığını sözlerine ekleyen Tarhan, Üsküdar’ı tercih eden aday ve ailelerine teşekkür etti.

Okunma : 4005

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri