TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan’ın Kitapları Almanya’da Çok Satanlar Listesinde

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı birçok eser Almanya’da çok satanlar listesine girdi. Kitapları bir milyondan fazla satan Tarhan’ın içerisinde “Akıldan Kalbe Yolculuk, Kadın Psikolojisi, Yunus Terapi” gibi eserlerin de bulunduğu çalışmalar Almanya’da en çok satanlar listesinde bulunuyor. 

Tarhan’ın Kitapları Almanya’da Çok Satanlar Listesinde

Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından ortaya konulan birçok eser Almanya’da en çok satanlar listesine girmeyi başardı.

Yoğun ilgiyle takip ekilen eserler arasında; Akıldan Kalbe Yolculuk, Anne Darbe Ne Demek, Çağın Vicdanı Bediüzzaman, Bağımlılık, Bilinçli Aile Olmak, Yunus Terapi. Psikolojik Savaş gibi birçok eser bulunuyor.

Çağın sorunlarına çözüm önerileri sunan bu eserler arasında 2005 yılından beri dikkatleri üzerine çeken “Kadın Psikolojisi” eseri Almanya’da da ilgiyle takip edilen eserlerden biri oldu.

Tarhan’ın Kitapları Almanya’da Çok Satanlar Listesinde 2

Genç kuşağa tavsiye niteliğinde kaleme alınan “Bilinçli Genç Olmak” isimli eser, tecrübe paylaşımı alanında en çok satanlar listesinde bulunuyor.

Küresel ahlaki krize Doğu bilgeliği ve Anadolu irfanı penceresinden çözümler sunan ve Timaş Yayınları’ndan çıkan “Yunus Terapi” eseri ise tüm dünyada olduğu gibi Almanya’da da ilgiyle takip edilen eserlerden biri oldu.

Bugüne kadar 1 milyondan fazla satan, gelirleri İDER Vakfına bağışlanan kitapların satış rakamlarına göre Almanya’da ve tüm dünyada bu eserlere olan talep her geçen gün artarak devam ediyor.

Okunma : 2923

ÜHA

 

İlgili

11 Temmuz 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
09 Haziran 2022
"Kişisel Haberler" içerisinde
18 Kasım 2022
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri