TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan’ın 5 kitabı Arnavutça’ya Çevrildi

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan  "Mesnevi Terapi", “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” kitapları Arnavutça’ya çevrildi. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Mesnevi Terapi” isimli kitabı da daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça’ya çevrilmişti.

Tarhan’ın 5 kitabı Arnavutça’ya Çevrildi

 Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan ve Timaş Yayınları tarafından yayımlanan "Mesnevi terapi",  “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” isimli kitaplar Arnavutça’ya çevrildi. Kitaplar bir süre sonra Kosova’da okuyucu ile buluşacak.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Bilinçli Aile Olmak”, “Bilinçli Genç Olmak”, “İnanç Psikolojisi”  kitapları İngilizce’ye, “Mesnevi Terapi” kitabı da daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça’ya çevrilmişti.

Endonezya ve Azerbaycan dillerini de çevrilen kitapları bulunan Tarhan’ın 1 milyondan fazla satan kitaplarının tüm gelirleri İDER (İnsani Değerler Vakfı)’e bağışlanıyor.

Tarhan’ın 5 kitabı Arnavutça’ya Çevrildi 2 Tarhan’ın 5 kitabı Arnavutça’ya Çevrildi 3 Tarhan’ın 5 kitabı Arnavutça’ya Çevrildi 4 Tarhan’ın 5 kitabı Arnavutça’ya Çevrildi 5

Okunma : 3001

ÜHA

 

İlgili

07 Kasım 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde
13 Şubat 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri