TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Rektör Tarhan “Aile Dostu Zirvesi” ne katılıyor

SONY DSCÜsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen “Uluslararası Aile ve Sosyal Politikalar Zirvesi” ne katılıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı zirvede, aile hukuku, boşanma, tek ebeveynli aileler, toplumsal cinsiyet meseleleri gibi daha birçok konu masaya yatırılıyor.

İki gün sürecek olan zirvede, ailenin toplum üzerindeki önemi değerlendirilecek. Zirvede birçok konu masaya yatırılacak. Aile hukuku, boşanma, tek ebeveynli aileler, toplumsal cinsiyet meselesi gibi toplumun önem taşıyan başlıkları iki gün boyunca gerek yurt içi ve yurt dışından önemli akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek zirvede ele alınacak.

İngiltere, Polonya, Fransa, İtalya, Malta, Zambia gibi ülkelerden katılımcıların bulunduğu zirveye Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katılıyor. Tarhan’ın yanı sıra sinema sanatçısı Mehmet Aslantuğ, gazeteci Sibel Eraslan, hukukçu Kezban Hatemi de zirvede yer alacak diğer isimler.

Şaban Özdemir (NPGRUP)

Okunma : 2433

 

İlgili

05 Ağustos 2013
"Kişisel Haberler" içerisinde
27 Eylül 2011
"Kişisel Haberler" içerisinde
07 Haziran 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri