TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Rektör buluşmalarının ilki İletişim öğrencileriyle yapıldı

Rektör buluşmalarının ilki İletişim öğrencileriyle yapıldı

Geleneksel hale gelen Rektörle Buluşmaların ilki İletişim Fakültesi öğrencileriyle gerçekleştirildi. Prof. Dr. Nevzat Tarhan öğrencilere 3 amacınız olsun tavsiyesinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, buluşmaların ilkini İletişim Fakültesi öğrencileriyle gerçekleştirdi. Etkinlikte Prof. Dr Nevzat Tarhan'ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör öğrencilerle buluştu.

Rektör buluşmalarının ilki İletişim öğrencileriyle yapıldı 2

İletişim Fakültesi Fuat Sezgin Konferans Salonunda gerçekleşen etkinlikte İletişim Fakültesi öğrencilerini dinleyen Tarhan, Konuk ve Güngör öğrencilerin soruları yanıtlayarak, onlarla sohbet etti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan,  öğrencilere “Biz bir aileyiz ve sizler bu ailenin birer ferdisiniz, her şeyi dile getirmek sizin hakkınız” diyerek üniversitenin kurumsal bir yapı olmasının dışında aile ortamı sıcaklığı sunduğunu dile getirdi.

Ayrıca Üsküdar Üniversitesi'nin Mottosu olan Eleştirilebilirlik, Özgürlükçülük, Katılımcılık, Çoğulculuk anlayışına da değinerek bu maddelerle öğrencilere eleştirme imkânı ve bunun peşi sıra gelen özgürlükçülük imkânı sunduklarının da altını çizdi.

Rektör buluşmalarının ilki İletişim öğrencileriyle yapıldı 3

Bilime ve bilimciye önem veren bir üniversite anlayışına sahip olduklarını ve bütün öğrencilerin üniversitede aktif olarak her çalışmaya katılabileceklerini söyleyen Tarhan, “Girişken olun” dedi. Bireyin tek başına bir takım kadar başarılı olamayacağının altını çizen Tarhan, takımların birbirini tamamladığını söyleyerek çoğulculuk anlayışını bu sebeple motto edindiklerini dile getirdi. Tarhan; “Kendiniz, insanlık ve ülkeniz ile 3 amacınız olsun” dedi.

Rektör buluşmalarının ilki İletişim öğrencileriyle yapıldı 4

Öğrencilerin istek ve önerilerini paylaştığı toplantıya katılım oldukça fazlaydı.

Rektör buluşmalarının ilki İletişim öğrencileriyle yapıldı 5

Okunma : 3083

ÜHA

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri