TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Tarhan'a kongre elçisi ödülü

2010 yılında dünyanın en büyük Uluslar arası katılımlı kongrelerinden birine imza atan NPİSTANBUL Hastanesine kongre elçisi ödülü verildi.


tarhan1Düzenlediği ECNS kongresiyle dünyaca ünlü çok sayıda bilim insanını İstanbul’da buluşturan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, kongre elçisi seçildi ve ödüllendirildi.

2010 yılında İstanbul’a 109 kongre kazandırarak Dünya 7’inciliğine yükselmesinde rol oynayan 109 kongre elçisine, darphanede özel olarak bastırılan onur plaketleri takdim edildi.

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nun öncülüğünü yaptığı, İstanbul Ticaret Odası’nın desteklediği “İstanbul’un Kongre Elçisi Olun” ödül töreni, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

tarhan2“İstanbul artık dünyanın en büyük ve önemli kongrelerine ev sahipliği yapabilen bir dünya başkentidir” temasının öne çıktığı programa çok sayıda davetli katıldı. Davetliler arasında İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Ticaret Odası Başkanı ve Kongre ve Ziyaretçi Bürosu başkanı Murat Yalçıntaş, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşteşarı Özgür Özaslan, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ile Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yanı sıra akademisyen ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Görkemli bir atmosferde gerçekleştirilen “İstanbul’un Kongre Elçisi Olun” programı ödül töreninde 109 plaket, sahibini buldu. NPİSTANBUL Hastanesi adına Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katkılarından dolayı ödüllendirilenler arasına girdi.

2010 yılında NPİSTANBUL Hastanesi’nin ana sponsorluğu’nda ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün himayesinde İstanbul’da gerçekleştirilen EEG and Clinical Neuroscience Society (ECNS) kongrelerinin 7’incisini İstanbul’a taşıyan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Kongre elçisi seçildi, ödüle layık görüldü.

 Haber-Fotoğraf - Şaban ÖzdemirOkunma : 3229

 

İlgili

14 Ocak 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
24 Şubat 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
29 Şubat 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri