TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça’ya Çevrilen Kitapları, Kosova’da Okuyucuyla Buluştu

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan  "Mesnevi Terapi", “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” kitapları Arnavutça ’ya çevrilerek Kosova’da okuyucuyla buluştu. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı kitapları daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça ’ya çevrilmişti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça’ya Çevrilen Kitapları, Kosova’da Okuyucuyla Buluştu

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan ve Timaş Yayınları tarafından yayımlanan "Mesnevi terapi",  “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” isimli kitaplar Pane Yayınevi tarafından Arnavutça ‘ya çevrildi. Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları Kosova’da kitapseverlerin beğenisine sunuldu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça’ya Çevrilen Kitapları, Kosova’da Okuyucuyla Buluştu 2

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Bilinçli Aile Olmak”, “Bilinçli Genç Olmak”, “İnanç Psikolojisi”  kitapları İngilizce ’ye, “Mesnevi Terapi” kitabı da daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça ‘ya çevrilmişti.

Endonezya ve Azerbaycan dillerini de çevrilen kitapları bulunan Tarhan’ın 1 milyondan fazla satan kitaplarının tüm gelirleri İDER (İnsani Değerler Vakfı)’e bağışlanıyor.

Okunma : 2279

ÜHA

 

İlgili

11 Eylül 2018
"Psikiyatrist" içerisinde
16 Temmuz 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri