TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, koronavirüs tedbirlerini gözlemledi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, koronavirüs tedbirlerini gözlemledi

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ülkemizde de görülen koronavirüs salgını nedeniyle Üsküdar Üniversitesinde yapılan dezenfekte çalışmaları ve alınan tedbirleri bizzat ilgililerden dinledi.

Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın’ın yaptığı açıklama ile koronavirüs tedbirleri kapsamında üniversite öğrencilerinin 16 Mart tarihi itibari ile 3 haftalık tatile girdiğini açıklamıştı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, koronavirüs tedbirlerini gözlemledi 2

Koronavirüse karşı alınan tedbirleri değerlendirdi

Koronavirüs tedbirlerini harfiyen yerine getiren Üsküdar Üniversitesinde çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, akademik ve idari çalışanlarıyla birlikte koronavirüse karşı alınan önlem ve tedbirleri gözden geçirdi.

Tarhan’a, Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çerezci, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi Münire Berna Beşkese, Üsküdar Üniversitesi Genel Sekreteri Selçuk Uysaler, Genel Sekreter Yardımcısı Asil Barış Bağ, Kurumsal İletişim Direktörü Tahsin Aksu, Yazılım ve Planlama Birim Yöneticisi Hüseyin Hakan Özdemir bilgi verdi.

Okunma : 2658

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri