TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Gençlik ve Spor Bakanlığının çalıştayına katıldı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Gençlik ve Spor Bakanlığının çalıştayına katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, ’Uyuşturucu ile Mücadelede Önleme, Koruma ve Rehabilitasyon’ çalıştayı düzenledi. Akademisyenler, spor ve sanat camiasından önemli isimlerin katıldığı çalıştaya Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı. 

Gençlik ve Spor Bakanlığının ’Uyuşturucu ile Mücadelede Önleme, Koruma ve Rehabilitasyon Çalıştayı’nda ‘Sportif Faaliyetlerin Uyuşturucu Madde Kullanımını Önlemedeki Rolü ve Önemi’ konulu oturum gerçekleştirildi.

Condrad İstanbul Bosphorus Hotel’de Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Kültür ve Araştırma Genel Müdürü Huzeyfe Yılmaz’ın sunum ile başlayan çalıştaya akademisyenler, spor ve sanat camiasından önemli isimler katıldı.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da çalıştaya katılan isimler arasındaydı.

Çalışmalarından ötürü Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teşekkür ederek sözlerine başlayan Tarhan,  2014 yılında başlanılan çalışmaların sürdüğünü söyledi. Medyanın önünde olan kişiler bu konu hakkında mesajlar vermeli diyen Tarhan, fikir üretilip, tartışılmasının önemli olduğunu sözlerine ekledi. Bu konuda önemli yatırımların olduğunun altını çizen Tarhan, yatırımların daha da artırılması gerektiğine dikkat çekti. Yalnızlıktan korunmak için kişilerin maddeye yönelebildiğini hatırlatan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ailelerin desteğinin önemli olduğunu, yalnızlığa çözümün madde olmadığını, olmaması gerektiğini söyledi. Tarhan, sosyal faaliyetleri arttırıcı neler yapılabilir diye çalışmalar yapılması gerektiğini de vurguladı. 

Okunma : 3396

ÜHA

 

İlgili

02 Kasım 2020
"Psikiyatrist" içerisinde
19 Ağustos 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
22 Eylül 2018
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri