TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan 32’ inci TÜSAP Toplantısına katıldı

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, sağlık konularının ele alındığı TÜSAP toplantılarının 32’inci oturumuna katıldı. Toplantı, “İlaç ve Eczacılıkta Gelecek Vizyonu” ana başlığı ile İstanbul Üniversitesi –Cerrahpaşa’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

“İlaç ve Eczacılıkta Gelecek Vizyonu” konusunun değerlendirildiği 32’inci TÜSAP Toplantısı’na Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katılım sağladı. 
Toplantıda, TÜSEB (Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı) Başkanı Prof. Dr. Erhan Akdoğan ana konuşmacı, İEİS Genel Sekreteri Savaş Malkoç ise moderatör olarak yer aldı.


TÜSAP İlaç ve Eczacılık Vizyon Toplantısı, Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD), İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS) ve Türkiye İlaç Sanayicileri Derneği (TİSD) ile Abbott, Janssen, Roche ve Takeda firmalarının katkıları ile düzenlendi.

70’in üzerinde seçkin davetlinin katılımı ile gerçekleşti

Toplantı, başta TÜSAP Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sabahattin Aydın, Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Cumhurbaşkanlığı Bilim Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Osman Coşkun, TİTCK Başkanı Dr. Asım Hocaoğlu, TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Erhan Akdoğan ve İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu olmak üzere 70’in üzerinde seçkin davetlinin katılımı ile gerçekleşti. 
 

Okunma : 569

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri