TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Mehmet Emin Ay Rektör Tarhan’ı ziyaret etti.

SONY DSCKimsesizlerin kimsesi olma amacıyla yola çıkan Bursa Sevgi Durağı Derneği yönetim kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti. Prof. Dr. Mehmet Emin Ay öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette heyet, Üsküdar Üniversitesi’nin bölümlerini de gezerek, bilgi aldı.

Bugüne kadar örnek çalışmalarıyla İstanbul’da kimsesiz çocukların kimsesi olan, oluşturduğu evlerde anne ve babasız büyüyen çocuklara aile mutluluğu ve şefkati yaşatan Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği’ne Bursa’dan kardeş dernek geldi.

Dernek başkanlığını yapan aynı zamanda da kendisi ilahi yorumcusu olan Prof. Dr. Mehmet Emin Ay ve beraberindekiler Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği Genel Başkanlığını yürüten Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Bursa’dan kimsesiz çocuklara sahip çıkılması adına sevindirici bu oluşumun kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, çiçeği burnunda derneğe sonuna kadar destek vereceklerinin de sözünü verdi.

Dernek olarak Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği ile çalışmaları birlikte yürüteceklerini ifade eden Prof. Dr. Mehmet Emin Ay da dernek ile Bursa’da önemli bir ihtiyacı karşılayacaklarını söyledi.

Şaban Özdemir (NPGRUP)

 

 

Okunma : 3767

 

İlgili

04 Ağustos 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
01 Ağustos 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
28 Kasım 2011
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri