TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Polonya Başkonsolosu Papierz Üsküdar Üniversitesine geldi!

Polonya Başkonsolosu Papierz Üsküdar Üniversitesine geldi!

Polonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Andrzej Papierz, Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Kulübü öğrencilerinin düzenlediği “Polonya’nın AB Katılım Süreci ve Sosyal Değişimi” başlıklı söyleşiye konuşmacı olarak katıldı. Papierz, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı da ziyaret etti. Bilim, eğitim ve kültürel işbirliği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Üsküdar Üniversitesi önemli isimleri öğrencilerle buluşturmayı sürdürüyor.

Bu kapsamda Polonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Andrzej Papierz, Sosyoloji Kulübünün düzenlediği “Polonya’nın AB Katılım Süreci ve Sosyal Değişimi” başlıklı söyleşisine konuşmacı olarak katıldı.

Polonya Başkonsolosu Papierz Üsküdar Üniversitesine geldi! 2

Öğrencilerle Polonyaya ilişkin önemli paylaşımda bulunan Papierz, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı da ziyaret etti.

Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Abulfez Süleymanov’un da bulunduğu görüşmede Tarhan ile iki ülke arasında eğitimde işbirliği konuşuldu.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Nevzat Tarhan ise Başkonsolos Andrzej Papierz ile Hisseden Adam heykeli verdi, İngilizce “Rumi Terapi” isimli kitabını hediye etti.
Papierz de Tarhan’a Polonya’yı anlatan kitap takdim etti.

Okunma : 5485

ÜHA

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri