TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Osaka’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz teşekkür…Üsküdar Üniversitesi’nin G20 Liderler Zirvesi kapsamındaki katılım sağladığı Neuroscience 20 Zirvesi sürpriz bir teşekküre sahne oldu. Türkiye liderliğini Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yaptığı SBMT Derneği’nin Başkanı Babek Kateb, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye’nin desteği için teşekkür etti. Kateb ile bir süre sohbet eden Erdoğan, Üsküdar Üniversitesi ve dünya ile yürütülen çalışmaları dinledi.

Türkiye’yi G20 Zirvesi’nde temsil eden ilk ve tek Türk üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, bu yıl Japonya’nın Osaka şehrinde düzenlenen G 20 Liderler Zirvesi kapsamında Neuroscience 20 Zirvesi’ne katıldı.

Zirvede sürpriz diyaloglar yaşandı.Türkiye başkanlığını Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yaptığı Beyin Haritalama ve Terapötik Derneği  (SBMT)’nin Başkanı Babek Kateb Zirvede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sohbet etti.

Kateb, Erdoğan’a dünyadaki çalışmaları ve Üsküdar Üniversitesi liderliğinde Türkiye’de yürüttüğü çalışmalardan bahsetti. Babek, Erdoğan’a Türkiye işbirliği adına teşekkür etti.

Okunma : 3146

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri