TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Nörobilim tabanlı kişiye özel tıp uygulamaları anlatıldı

Nörobilim tabanlı kişiye özel tıp uygulamaları anlatıldı

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel ve Doç. Dr. Barış Metin Trabzon’da düzenlenen 17. Ulusal Sinirbilim Kongresine katıldı. Nörobilim tabanlı kişiye özel tıp uygulamaları oturumunda gelişmeler anlatıldı.

17. Ulusal Sinirbilim Kongresi, Türkiye Beyin Araştırmaları ve Sinirbilimleri Derneği (TÜBAS) desteği ile Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde 04 – 07 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Sinirbilimde en yeni gelişmelerin paylaşıldığı, moleküler ve hücreselden davranışa, gelişimselden görüntülemeye, metodolojiden deneysel modellere ve yeni klinik stratejilere kadar sinirbilimin her alanından konferans, sempozyum, panel ve sunumlara yer verildi.

Nörobilim tabanlı kişiye özel tıp uygulamaları anlatıldı 2

Kongre alanında önemli bilim insanlarını da bir araya getirdi

Üsküdar Üniversitesi de Nörobilim tabanlı kişiye özel tıp uygulamaları başlığında önemli isimlerle kongreye katılım sağladı.

Nörobilim tabanlı kişiye özel tıp uygulamaları anlatıldı 3

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk’un oturum başkanlığı yaptığı oturumda; Tarhan nöromodülasyon tedavileri, Konuk psikiyatride farmakogenetik uygulamalar, Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel; derin beyin, Doç. Dr. Barış Metin ise psikiyatride EEG biyobelirteçlerinin geleceği başlıklarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Okunma : 2892

ÜHA

 

İlgili

07 Temmuz 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde
25 Nisan 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri