TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu ve beraberindeki heyet Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşkede gerçekleşen ziyarete; Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, Rektör Danışmanı Halide İncekara, Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Algın, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Adli Tıp bölümü Prof. Dr. Hüdaverdi Küçüker de katıldı.

Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü ile ilgili bilgi verildi

Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu, Türkiye’de ilk kez kurulan ve Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Yılancıoğlu, gerçekleştirdikleri çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret 2

Tarhan: “Bizim çinilerimiz de kitaplarımız”

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a ve Rektör Danışmanı Halide İncekara’ya çini vazo hediye etti. Kavuncu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk’a da hediye taktimin de bulundu.  Hediyeler için teşekkür eden Tarhan, Kavuncu ve beraberindeki heyete kitaplarını hediye etti. Tarhan, “Bizim çinilerimiz de kitaplarımız” dedi.

Hatıra fotoğrafı çekimi ardından Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu, Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsünü gezdirerek adli bilimler eğitimi ile ilgili bilgi verdi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret 3

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret 4

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret 5

Okunma : 3198

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri