TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Kurucu Rektör Tarhan: “Geri bildirimler bizim için armağandır”

Üsküdar Üniversitesinin 2013 yılından buyana geleneksel olarak düzenlediği "Rektör Buluşmaları" etkinliği Covid-19 pandemisi tedbirleri kapsamında Zoom Webinar üzerinden çevrimiçi olarak başladı. Türkiye’de ilk kez Üsküdar Üniversitesinde gerçekleşen rektörle buluşmalar etkinliğiyle öğrenciler istek, öneri, ihtiyaç ve beklentilerini bire bir ilgililere iletme imkânı buluyor. Rektör buluşmalarını çok önemsediklerini belirten Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Öğrencilerimizin geri bildirimleri bizim için şikâyet değil armağandır.” İfadelerini kullandı.


Kurucu Rektör Tarhan: “Geri bildirimler bizim için armağandır”

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Rektörle Buluşmalar etkinliği gerçekleşti

Zoom Webinar üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinliğin ilki Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrencileri ile yapıldı.

“Mühendislik ve Doğa Bilimler Fakültesi Rektörle Buluşmalar” etkinliğine Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çerezci ile fakülte akademik kadrosu katıldı.

Öğrenciler çevrimiçi olarak katılım sağladığı buluşmaya yoğun ilgi göstererek istek, beklenti ve önerilerini dile getirdi.

Tarhan: “Geri bildirimler bizim için armağandır”

Eğitim başta olmak üzere sunulan her türlü imkanın daha da iyileştirilmesi adına rektörle buluşmaları önemsediğini dile getiren Tarhan, “Öğrencilerimizin geri bildirimleri bizim için şikayet değil armağandır.” İfadelerini kullandı.

Kurucu Rektör Tarhan: “Geri bildirimler bizim için armağandır” 2

Tıp Fakültesi Rektörle Buluşmalar etkinliği yapıldı

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin ardından “Tıp Fakültesi Rektör Buluşmaları” programı yapıldı.

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur öğrencilerin soru, istek ve önerilerinin dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Okunma : 1629

ÜHA

 

İlgili

22 Ocak 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde
20 Nisan 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri