TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Endonezya’da Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a Bestseller ödülü

Bugüne kadar kaleme aldığı kitapları milyonların üzerinde satan ve dünyanın birçok ülkesinde önemli okuyucu kitlesine ulaşan yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a bir ödül de Endonezya’dan geldi. Endonezceye çevrilen “Rumi Terapi” ve “İnanç Psikolojisi” kitaplarıyla Tarhan geçtiğimiz günlerde ülkede ‘Bestseller’ listesine girmişti. Sevilen yazara şimdi de ‘Bestseller’ ödülü takdim edildi. Tarhan’a ödülü G20 / N20 zirvesi kapsamında “Indonesian Neurosurgical Society” başkanı Joni Wahyuhadi tarafından verildi.

Endonezya’da Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a Bestseller ödülü

Sinirbilim alanında küresel ölçekte seçkin bilim insanlarının yer aldığı Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therapeutics - SBMT) tarafından düzenlenen G20 - Neuroscience20 (BRAIN- SPINE- MENTAL- HEALTH) zirvesinin 9’uncusuna katılmak üzere Endonezya / Bali’ye giden Tarhan’a sürpriz ödül takdiminde bulunuldu.

“Rumi Terapi” ve “İnanç Psikolojisi” kitaplarının Endonezceye çevrilmesinin ardından ülkede ve bölgesinde geniş okur kitlesine ulaşan Tarhan’ın kitapları geçtiğimiz aylarda en çok satarak ‘bestseller’ listesine girmişti.

Yoğun ilgi gören yazara ülkede “Bestseller” ödülü takdim edildi.

Tarhan’a ödülünü ise G20 / N20 zirvesi kapsamında bulunduğu Endonezya’da “Indonesian Neurosurgical Society” başkanı Joni Wahyuhadi tarafından verildi.

Endonezya’da Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a Bestseller ödülü 2

N20 delegasyon üyelerine imzalı kitap…

Okurları tarafından "Bilim ve inancı birlikte harmanlanmasına dair etkileyici bir kitap" olarak değerlendirilen Tarhan’ın kitapları N20 delegasyon üyelerine Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın imzası ile de paylaşıldı.

Kitapları 1 milyondan fazla satarak önemli bir başarıya imza atan Prof. Dr. Tarhan’ın kitap satışlarından elde edilen tüm gelir ise Tarhan Vakfına bağışlanıyor.

Okunma : 1039

ÜHA

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri