TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Eğitimci-Yazar Sait Gürsoy Rektör Tarhan'ı ziyaret etti.

Nevzat Tarhan Eğitim yazarlarının Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaretleri sürüyor. Abbas Güçlü, Sadık Gültekin’in ardından şimdi de Sabah Gazetesi yazarı Sait Gürsoy Üniversiteyi ziyaret etti. Üniversitesi’nin tüm birimlerini gezerek ilgililerden bilgi alan Gürsoy, sıraya girerek aldığı öğle yemeğini de yine öğrencilerle bir arada yedi.

Davranış Sağlığı ve Bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olma özelliğiyle her kesimin dikkatini çeken Üsküdar Üniversitesi’ne ziyaretler sürüyor. Üniversite bu kapsamda eğitim yazarlarının da dikkatini çekiyor.

Abbas Güçlü, Sadık Gültekin’in ardından şimdi de Sabah Gazetesi Yazarı ve Tv Program sunucusu Sait Gürsoy, Üniversiteyi ziyaret etti.SONY DSC

Rektör Tarhan ile bir süre görüşen Gürsoy, görüşmenin ardından beraberindekilerle Üniversiteyi gezdi. Sınıflar, laboratuvar ve konferans salonunu gezen Gürsoy, sıraya girerek aldığı öğle yemeğini de yine öğrencilerle aynı masada yedi.

Yemek boyunca öğrencilerle sohbet eden Gürsoy Üsküdar Üniversitesi’nin tematik yapısıyla üniversiteler arasında çok ciddi ve kaliteli algılandığını söyledi. Gürsoy, bu üniversitede okuma şansını yakalayan öğrencilerin çok avantajlı olduğunu da sözlerine ekledi.

Şaban Özdemir (NPGRUP

Okunma : 5833

 

Haberler

Foto Galeri