TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Dünya'dan Üsküdar Üniversitesine büyük ilgi

Dünya'dan Üsküdar Üniversitesine büyük ilgi

2017-2018 öğretim dönemi öncesi tercih ve tanıtım günleriyle yoğun bir dönem geçiren Üsküdar Üniversitesi, dünyanın birçok ülkesindeki üniversitelerin de dikkatini çekiyor.  Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de faaliyet gösteren ve ülkenin en önemli eğitim kurumlarından biri olan Jawaharlal Nehru Üniversitesi yetkilileri, Üsküdar Üniversitesini ziyaret etti.

Üniversitenin öğretim üyeleri Prof. Dr. H. Sharma ve Dr. Gous Mashkoor Khan, Üsküdar Üniversitesi ERASMUS ve Dış İlişkiler Koordinatörü Emre Üçsular ile birlikte üniversitenin birimlerini ve laboratuvarlarını gezdi.

Okula hayranlıklarını dile getiren Prof. Dr. H. Sharma ve Dr. Gous Mashkoor Khan daha sonra Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ı makamında ziyaret etti ve okulla ilgili çok daha geniş bilgi aldı.

Görüşmede Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka ile İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Özdemir de bulundu.

Geleceğe dair işbirliği için çalışmalarını hızlandırma kararı alan öğretim üyeleri, ilgi ve alakalarından dolayı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Mehmet Zelka, Prof. Dr. İbrahim Özdemir ve Emre Üçsular'a teşekkürlerini iletti.

Dünya'dan Üsküdar Üniversitesine büyük ilgi 2

Okunma : 5028

ÜHA

 

İlgili

25 Haziran 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
19 Aralık 2013
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri