TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Çocuklar Prof. Dr. Nevzat Tarhan eşliğinde Başbakan'a tablo hediye etti...

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği çocukları Başbakan’a tablo hediye etti…

N.T. BAŞBAKAN ERDOGANMutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği’nin evlerinde kalan çocuklar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a kendi yaptıkları tabloyu hediye etti. Genel Başkan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da katıldığı programda Başbakan kimsesiz çocuklara özel ilgi gösterdi…

Korunmaya muhtaç, kimsesiz risk altındaki çocukları topluma kazandırmak amacıyla yola çıkan “Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği” çocukların hayata kazandırılması adına önemli çalışmalar yapıyor.

Bugüne kadar kimsesiz ve korunmaya muhtaç çocuklar yararına çok sayıda etkinlik düzenleyen Dernek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen “Milli İrade İstişare Toplantısına” katıldı.

Toplantıya Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Göde, Cengiz Üstün ve Yrd. Doç. Dr. Abdülhakim Beki ile çocuk evlerinde kalan çocuklar da katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilgi gösterdiği çocuklar Başbakana kendi yaptıkları tablolarını hediye etti. Hediye kabul eden Başbakan çocuklarla özel ilgilendi…

Okunma : 2915

 

İlgili

26 Şubat 2013
"Kişisel Haberler" içerisinde
26 Mart 2014
"Kişisel Haberler" içerisinde
25 Şubat 2019
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri