TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Başarılarıyla dikkat çeken TRGENMER ekibi Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti

Üsküdar TRGENMER ekibi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan öncülüğünde Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tarhan, Üsküdar TRGENMER ekibine önerilerde bulundu.

Başarılarıyla dikkat çeken TRGENMER ekibi Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve ekebi, TRGENMER bünyesindeki çalışmalarıyla dikkat çekiyor. 

Başarılarıyla dikkat çeken TRGENMER ekibi Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti 2

Nadir hastalıklar alanında son olarak ekip, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) destekli Kanser İmmunoterapi alanında Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) kanserine karşı geliştirilmekte olan transgenik CAR-T hücre tedavisinin vitro laboratuvar çalışmaları SCI indeksli Vaccines dergisinin CAR-T cell özel yayınında yayınlandı. Çalışma, TRGENMER merkezinin açılışından itibaren Temmuz 2021- Temmuz 2023 döneminde destekleniyor. 

Başarılarıyla dikkat çeken TRGENMER ekibi Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti 3

Çalışmalarıyla ilgi toplayan bilim insanları Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ a makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye'nin sayılı ve dünya standardında çalışmalar ve ürünler üretmesine vesile olan ve yayınlanan makalenin yazarları arasında yer alan Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve TRGENMER ekibi teşekkürlerini iletti. 

Ziyarette Üsküdar TRGENMER ekibinin sürdürmüş olduğu proje hakkında Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a bilgi veren Taştan, Tarhan ile fikir alışverişinde bulundu.

Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve TRGENMER ekibi Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a SCI indeksli Vaccines dergisinin CAR-T cell özel yayınında yayınlanan çalışmayı sertifika olarak çerçeveletip hediye olarak takdim etti.

 Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

Okunma : 956

ÜHA

 

İlgili

29 Nisan 2020
"Kişisel Haberler" içerisinde
20 Kasım 2020
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri