TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Aynı kitabın, aynı cümlelerinin altını çizdiklerini evlendiklerinde fark ettiler

Aynı kitabın, aynı cümlelerinin altını çizdiklerini evlendiklerinde fark ettiler

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı Gaziantep’te duygulandıran sürpriz. 1 ay önce evlenen Merve ve Mehmet Akbulut çifti evlendikten sonra Tarhan’ın “Evlilik Psikolojisi” kitabını okuduklarını, üstelik kitabın aynı cümlelerinin altını çizdiklerini fark etti.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Gaziantep’te eğitimcilerle buluştuğu konferanslar sonrası gerçekleştirilen kitap imzada duygulandıran bir sürprizle karşılaştı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın konferansını dinleyen Merve ve Mehmet Akbulut çifti kitap imza için sıraya girdi.

1 aylık evli olan çift, evlenmeden önce birbirlerinden habersiz bir şekilde Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın aynı kitabını okuyup hatta aynı cümlelerin altını çizdiklerini görünce çok şaşırmış.

Evliliğe bakış açılarında ve bu süreçte Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitabının yaşamlarında çok etkili olduğunu belirten ikili, evlenecek gençlere bu kitabı tavsiye etti.

Çift, “Altı çizili cümleler bile aynıydı. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Çiftlerin bir birini anlamaları çok önemli. 1 aylık evliyiz. Çok güzel bir evliliğimiz var. Evlenecek çiftlere evlenmeden önce kesinlikle bu kitabı alıp okumalarını tavsiye ederiz.” şeklinde konuştu.

Okunma : 23940

ÜHA

 

İlgili

29 Aralık 2020
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri