TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

ASDER ve ASSAM TBMM Başkanı Kahraman’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

ASDER ve ASSAM TBMM Başkanı Kahraman’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.ASDER ve ASSAM Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesinde Gazi TBMM’yi her dakika açık tutan Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ı İstanbul’daki çalışma ofisinde ziyaret etti. Genel Başkan Prof. Dr. Nevzat Tarhan öncülüğünde gerçekleştirilen geçmiş olsun ziyaretinde o gece de ayrıntıları yönleriyle konuşuldu.

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER)  ve Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği (ASSAM) Yönetim Kurul Üyeleri, 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesinde bombaların hedefinde olan TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı İstanbul’daki çalışma ofisinde ziyaret etti.

ASDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve ASSAM Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Tanrıverdi ve beraberindekiler TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyarette o geceye dair ayrıntılar da konuşuldu.

Başkan Kahraman, meclise 12 bomba atıldığını, meclisi sonuna kadar savunduklarını, her partiden milletvekilinin olduğu geniş grubun Meclisi terk etmediği söyledi.

Darbenin senaryosunun derin Avrupa da yazıldığı, rejisinin Derin Amerika da tasarlandığı, oyuncularının ise FETÖ çetesi olduğu yönündeki toplum kanaatinin de üzerinde duruldu. Öte yandan İslam tarihinde böyle fitneler incelendiğinde sadece adil olabilenlerin kazandığı da konuşuldu.

ASDER ve ASSAM TBMM Başkanı Kahraman’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. 2

Okunma : 7167

ÜHA

 

İlgili

17 Ocak 2017
"Psikiyatrist" içerisinde
05 Haziran 2017
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri