TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

ASDER heyeti Külliye’de

ASDER heyeti Külliye’de

Adalet Savunanlar Derneği (ASDER) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve yönetim kurulu heyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Ziyarete ASDER Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi de katıldı.

ASDER’in hazırladığı YAŞ, kararname, istifa ve emekliliğe zorlananlar, askeri öğrenciler ile uzmanların 6191 sayılı yasanın gideremediği mağduriyetler ile bunların telafisi için hazırlanan yasa teklifi Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay’a sunuldu.

Toplantı sonrası heyet görüşmelerin tamamının faydalı geçtiği ve yasa teklifinin ilgililere takdim edildiğini açıkladı.

ASDER heyeti Külliye’de 2

Ankara ziyaretinde ASDER heyetinde Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yanı sıra, ASDER Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi, ASDER Ynt. Krl. Bşk. V. Mustafa Hacımustafaoğulları, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Gn. Sek. Reşat Fidan, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. Necmettin Keleş, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Ankara Şube Bşk. Dr. H. Hüseyin Uludağ, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Bursa Şube Bşk. Arif Çelenk, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Konya Şube Bşk. Mehmet Kanmaz,  ASDER Hukuk Komisyonu Üyesi E. As. Hâkim Yusuf Çağlayan, ASDER Hukuk Komisyonu Üyesi E. As. Hâkim Namık Kemal Urhan yer aldı.

Okunma : 6322

ÜHA

 

İlgili

11 Ocak 2021
"Kitaplar" içerisinde
13 Ekim 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri