TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarında. New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen, dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor. 3 bildiri ile katılım sağladığımız kongrede dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarının standımıza ilgisi ise oldukça yoğun.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarına bu yıl da katıldı.

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 2

New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen ve dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor.

Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresi ve fuarı bu yıl New York’ta Javits Center’ da gerçekleştiriliyor.

Kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu yıl da çalışmalarıyla katıldı.  

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 3

Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları da bulunuyor.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan, İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Öğr. Gör. Emre Üçsular, katıldı.

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 4

Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Türk-Amerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) stantlarıyla fuarda yer alıyor.

Okunma : 4018

ÜHA

 

İlgili

27 Şubat 2020
"Kişisel Haberler" içerisinde
31 Mart 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
19 Aralık 2022
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri