TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

“Akıl, Beyin, Kültür” Yeni Bölümüyle Bu Pazar TV100’de

İki yönlü zıt kavramları ele alıp farklı bakış açılarıyla yorumlamayı amaçlayan “Akıl, Beyin, Kültür” programı, beğeniyle seyrediliyor. TV 100 ekranlarında psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan moderatörlüğünde, siyaset bilimci Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve nöroloji uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı’nın yorumlarıyla kavramların ele alındığı programın bu Pazar konusu “şiddet-nezaket” olacak.


 “Akıl, Beyin, Kültür”  Yeni Bölümüyle Bu Pazar TV100’de

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın, Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı ile birlikte hazırladığı, “Akıl, Beyin, Kültür” programı seyircinin yoğun ilgisiyle karşılandı.  

Her bölümde birbirine zıt iki kavramın, farklı uzmanlık alanlarının görüşleriyle ele alındığı programın dördüncü bölümü, 25 Ekim Pazar günü saat 12:20’de TV 100 ekranında yayınlanacak.

Dördüncü bölümde “Şiddet-Nezaket” kavramları, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve Prof. Dr. Sultan Tarlacı tarafından psikiyatri, uluslararası ilişkiler, dünya siyaseti, nöroloji gibi pek çok alanı içeren açılardan değerlendirilecek.

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kütüphanesi’nde çekimi gerçekleştirilen programa Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevda Asqarova’nın canlı piyano performansına her bölümde bir de farklı enstrüman eşlik ediyor.

 

Okunma : 2801

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri