TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Akademisyenlerimiz Pandemide Çevrimiçi Buluşuyor!

Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri pandemi döneminde de birçok öğrenci, veli ve öğretmen ile bir araya geldi. Koronavirüs salgını nedeniyle eğitime ara verilen süreç de Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri çok sayıda canlı yayın gerçekleştirdi.
Zoom, Webinar, Instagram, Youtube gibi platformlar üzerinden canlı yayın yapan Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri pandemi sürecinde birbirinden farklı konu başlıklarını değerlendirdi.

Prof. Dr. Tarhan, pandemi günlerinde ruh sağlığını anlattı

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, koronavirüs döneminde katıldığı televizyon ve radyo programlarının yanı sıra çok sayıda canlı sempozyum gerçekleştirdi. Tarhan, sempozyumlarda öğrenci, veli ve ailelere koronavirüs sürecinin psikolojik etkisi, pandemi günlerinde ruh sağlığı gibi çok sayıda konu başlığı ile önemli paylaşımlarda bulundu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Avcılar Online Öğretmen Seminerleri kapsamında öğretmenlerle Instagram canlı yayın üzerinden “Ergenlik Dönemi ve Korona Pandemisi” konusunu değerlendirdi. Tarhan; İrfan Okulları, Asfa Okulları, Yalova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Instagram canlı yayınları üzerinden “Pandemi Günlerinde Ruh Sağlığı” konusunda veli, öğrenci ve öğretmelere bilgi verdi.

Prof. Dr. Sevil Atasoy,

Prof. Dr. Sevil Atasoy öğrencilere online ders verdi

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, Sevinç Koleji’nin Bilim Kültür ve Sanat Şenliği Haftasında düzenlediği online dersin konuğu oldu. Atasoy, “Dedektif Olmayı Düşündün mü?” konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan


Prof. Dr. Arıboğan’dan öğrenci, veli ve öğretmenlere tam destek!

Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Online Eğitimler kapsamında düzenlediği etkinliğinin konuğu oldu. Arıboğan, “Pandemi Süreci ile Değişen Dünya” konusuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Arıboğan öte yandan İstanbul Erkek Lisesi’nin düzenlediği canlı yayın etkinliğine de konuk olarak katıldı. Öğrenci veli ve öğretmenlere yönelik “Değişen Dünyada Yeni Meslekler ve Kariyer Fırsatları” konularına ilişkin önemli paylaşımlarda bulundu.


Prof. Dr. Sinan Canan

Prof. Dr. Canan, evde öğrenme ve öğretme konusunda bilgi verdi

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü Prof. Dr. Sinan Canan, Özel Saint Benoît Fransız Lisesi’nin öğrenci veli ve öğretmenlere yönelik düzenlediği online seminerin konuğu oldu. Canan, “Evde Öğrenme ve Öğretme” konusuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Birçok online seminerde sevenleri ile buluşan Prof. Dr. Sinan Canan,  Çağaloğlu Anadolu Lisesi’nin öğrenci veli ve öğretmenlere yönelik düzenlediği etkinliğe konuk oldu. Canan, “Beyin Öğrenme ve Motivasyon” konusuna ilişkin önemli paylaşımlarda bulundu.

Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel


Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel, Anakent Okullarının konuğu oldu

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel, Anakent Okulları’nın düzenlediği online etkinliğin konuğu oldu. Ergüzel, “Kariyer Yolculuğu ve Geleceğin Meslekleri” konusunu anlattı.


Öğr. Gör. Ömer Faruk Karasakal

Öğr. Gör. Ömer Faruk Karasakal, akademik kariyer yolculuğunu anlattı

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programı Öğr. Gör. Ömer Faruk Karasakal Bilgi Koleji’nin düzenlediği online etkinliğin konuğu oldu. Karasakal, öğrenci veli ve öğretmenlere yönelik düzenlenen etkinlikte “Akademik Kariyer Yolculuğu” konusunu anlattı.

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri üniversite öğrencileri ile uzaktan eğitim sayesinde eğitim faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da online seminerlere konuk olarak veli, öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geliyor.Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Pandemi Günlerinde Ruh Sağlığı” konusunda veli, öğrenci ve öğretmeler ile 29 Mayıs Cuma günü Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Instagram canlı yayınları üzerinden bir araya gelecek.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, “Değişen Dünyada Yeni Meslekler ve Kariyer Fırsatları” konusu ile 15 Mayıs Cuma günü Doğa Okulları’nın düzenlediği canlı yayın etkinliğinin konuğu olacak.  

Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel, Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi’nin düzenlediği online etkinliğe 15 Mayıs Cuma günü konuk olacak “Yapay Zeka ve Gelecek Vizyonu” konusu ile ilgili paylaşımlarda bulunacak.

Okunma : 3268

ÜHA

 

İlgili

31 Temmuz 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri