TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Akademik ve bilimsel alanda Üsküdar – İran işbirliği

Akademik ve bilimsel alanda Üsküdar – İran işbirliği

Üsküdar Üniversitesi, İran Adiban Institute of Higher Education Üniversitesi ile akademik ve bilimsel işbirliği protokolü imzaladı.

Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke Senato Salonunda gerçekleşen işbirliği protokolü kapsamında iki üniversite arasında akademik ve bilimsel projelerde öğrenci değişimini esas alan MOU (Memorandum of Understanding) belgesi imzalandı. İmzayı, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Adiban Institute of Higher Education Üniversitesi Rektörü Dr. Hossein Pourbashash gerçekleştirdi.

Akademik ve bilimsel alanda Üsküdar – İran işbirliği 2

Protokol törenine Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, Erasmus Kurum Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular ve Adiban Institute of Higher Education Üniversitesi Dr. Mehdi Dehestani de katıldı.Üsküdar Üniversitesi kurumsal filminin izlenmesinin ardından Erasmus Kurum Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular, Üsküdar Üniversitesi’nin idari ve akademik yapısı hakkında konuk heyete bilgi verdi. Dr. Mehdi Dehestani de Adiban Institute of Higher Education Üniversitesi ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan iki üniversite arasında ileriye dönük yapılabilecek çalışmalara değindi. Tarhan, yürütülecek bilimsel ve ilmi işbirliklerinin sözde kalmayıp hayata geçirilmesi gerektiğini vurguladı.

Protokol imzasının ardından Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Üniversitesi yayınlarından çıkan Prof. Dr. Ahmet Akgündüz’ün hazırladığı “Tarhan Ailesi Soy Ağacı” şecere kitabı ile diğer kitaplarını misafir heyete hediye etti.

Toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

Akademik ve bilimsel alanda Üsküdar – İran işbirliği 3

Okunma : 3320

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri