TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Aileler Üniversitede Projesi Pendik’te…

Aileler Üniversitede Projesi Pendik’te…

Aileler Üniversitede Sosyal İnovasyon Projesine destekler artarak devam ediyor.  “Bilinçli Birey, Sağlıklı Aile, Güçlü Toplum” modelinin oluşturulması hedeflenen proje detaylarını görüşmek üzere proje yürütücüleri, Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ve ilçe kurum amirleriyle bir araya geldi. Kaya, Aileler Üniversitede projesiyle birlikte Pendik’te çok güzel bir proje gerçekleştireceklerini ifade etti.

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan önderliğinde NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan, Proje Koordinatörü Uzm. Klnk. Psk. Çiğdem Demirsoy, Proje Danışmanı Dr. Nebiye Yaşar ile Uzm. Klnk. Psk. Özgenur Taşkın ve Üsküdar Üniversitesi Medya PR Birim Yöneticisi Şaban Özdemir, Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ve ilçe kurum amirleriyle bir araya geldi.

Proje yürütücüleri, Kaymakam Kaya ve ekibini projenin tüm işleyişi hakkında bilgilendirdi.

Toplantıya, Pendik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Muzaffer Palit, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz, Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç, Pendik İlçe Emniyet Müdür Vekili Mehmet Başköy, Jandarma Komutan Vekili Jandarma Teğmen Koray Yılmaz, Pendik İŞKUR Şube Müdürü Serap Dilaver, Pendik SGK Müdürü Gülay Toker, Pendik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Ümit Ay ve Sosyal Hizmet Müdür Vekili Ümit Özer katıldı.

Aileler Üniversitede Projesi Pendik’te… 2

Dr. Hülya Kaya: “Hep beraber ilçemizde çok güzel bir proje gerçekleştireceğiz”

Kaymakam Dr. Kaya; “Ekiplerle daha önce görüşme gerçekleştirmiştik. Biz de bugün bu projeyi ilgili kurum ve kuruluşlarımızla birlikte dinleyip, neler yapabileceğimizi daha detaylı öğreneceğiz. Projenin ayrıntılarıyla ilgili geri dönüşlerle birlikte atacağımız adımı netleştirelim istiyoruz. Hep beraber ilçemizde çok güzel bir proje gerçekleştireceğiz.” İfadelerini kullandı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Dertli insanlara ulaşacağız bu nedenle ekip olabilmemiz gerekiyor”

Projedeki motivasyonun önemine dikkat çeken Tarhan; “Kişi işe aşkla, şevkle sarılmazsa proje yürümüyor. Projeyle ilgili heves, arzu ve heyecan varsa yürütülebiliyor. Çünkü böyle işlerde bir ihtimal ikliminin içine giriyorsunuz. Bir plan yapıp sorunu belirliyorsunuz ve soruna çözüm üretiyorsunuz. Onun için projelere sahip çıkma, projelerin takipçisi olmak çok önemli. Bu konuda Kaymakamımız Dr. Hülya Kaya ve ekibi de projeye sahip çıkıyor. Biz bu proje sadece burada kalsın istemiyor, devam etsin istiyoruz. Onun için sizlerin bu projeye sahip çıkması bizler için çok değerli. Dertli insanlara ulaşacağız bu nedenle ekip olabilmemiz gerekiyor.” Dedi.

Aileler Üniversitede Projesi Pendik’te… 3

Toplantının sonunda Dr. Hülya Kaya’ya Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarından oluşan aile serisini takdim edildi.

Okunma : 2341

ÜHA

 

İlgili

28 Temmuz 2020
"Kişisel Haberler" içerisinde
12 Mart 2020
"Psikiyatrist" içerisinde
21 Haziran 2016
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri