TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Aile Rehberlik kursunu bitirenler Tarhan’ın kitabıyla ödüllendirildi…

SERTİFİKA FOTOÇankırı Ticaret Meslek Lisesinde yapılan 7-19 yaş aile rehberlik kursuna katılan ve­liler sertifikalarını aldı. Kursu başarıyla bitiren velilere katılım sertifikalarına ek olarak, Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın ka­leme aldığı çocuk yetiştirme konusunda somut örneklerle anne-babalara kaynak­lık eden "Sen, Ben ve Çocuklarımız" adlı kitabı hediye edildi.

Türkiye genelinde 2006 yılından bu yana uygulanan 7-19 Yaş Aile Reh­berliği Kursu Çankırı’da ilk defa 2012-2013 eğitim öğretim yılında uygulanmaya baş­landı. Bu kapsamda 7 rehber öğretmen tarafından ilkokul, ortaokul ve liselerde bu program uygulanıyor.

Bu çerçevede Çankırı Ticaret Meslek Lisesi’nde 23 Şubat 2013-13 Nisan 2013 tarih­leri arasında düzenlenen kursa katılan 13 veliye, törenle sertifi­kaları takdim edildi.senbenvecocuklarimizkapak

Katılım sertifikalarına ek olarak kur­siyerlere bir de Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü-Psikiyatr Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın ka­leme aldığı "Sen, Ben ve Çocuklarımız" adlı kitabı hediye edildi. Kitap, çocuk yetiştirme konusunda somut örneklerle anne-babalara kaynak­lık eden başucu kitabı olması yönüyle önem taşıyor.

Okunma : 3507

 

Haberler

Foto Galeri