TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

9. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri sahiplerini buldu

9. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT)'nun, bu yıl 9'uncusunu düzenlediği "Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri" düzenlenen gala gecesiyle sahiplerini buldu. Gala gecesine Üsküdar Üniversitesi’nden Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör de katıldı.

Cemal Reşit Rey Konser Salonunda düzenlenen program, açılış kokteylinin ardından Melis Sökmen'in solistliğinde, TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası'nın müzik dinletisiyle başladı.

Törene, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve yarışmanın jüri üyelerinden biri Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör ile İletişim Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Can Diker de katıldı.

9. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri sahiplerini buldu 2

Tarhan ve Güngör, çok sayıda rektör ve dekanın katıldığı ödül töreninde iletişim camiasının önemli isimleriyle bir araya geldi.

Kemal Öner, Tevfik Şenol, Cemil Yavuz, Prof. Dr. Nazife Güngör, Doç. Dr. Bahar Yalın ve Bedir Acar'ın jüri olduğu "Ulusal Öğrenci Filmleri Kategorisi"nde "En İyi Film Ödülü"ne "Kırmızı" adlı filmiyle Abdurrahman Demir layık görüldü. Hasan Erdoğmuş'un "İsterdim" filmine "T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Ödülü"nün verildiği törende, "Bulutların Ardında" adlı filmin yönetmeni Fatih Ertekin ise "İstanbul Üniversitesi Ödülü" nün sahibi oldu.

Geceye; Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, TRT yöneticileri, yapımcılar, yönetmenler ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

9. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri sahiplerini buldu 3

Okunma : 3933

ÜHA

 

İlgili

29 Temmuz 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
25 Mart 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
17 Ocak 2017
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri