TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

16. Yılında NPGRUP’ ta cübbe ve hizmet ödülleri heyecanı yaşandı.

SONY DSCNPGRUP bünyesinde bulunan Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi’nde tören heyecanı vardı. Profesörlük ve doçentlik unvanı alan akademisyenler ve NPGRUP’ta on yıl ve üzerinde hizmet veren personeller için görkemli bir tören düzenlendi. Törende NPGRUP ailesindekiler onure edildi.

Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonu, görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.

Programda iki tören heyecanı yaşandı.

Törenin ilki NPGRUP bünyesinde yer alan Üsküdar Üniversitesi’nde profesörlük ve doçentliğe yükselen akademisyenlere yönelikti.

SONY DSCAkademik kadroda profesörlüğe yükselen Mehmet Emin Ceylan, Arif Aktuğ Ertekin, Ahmet Muhtar Şengül, Oğuz Karamustafalıoğlu, Sermin Kesebir, Muzaffer Çetingüç, İbrahim Erol, Kenan Keskin ve Hüsnü Erkmen ile doçentliğe yükselen Serhat Özekes’e doçentlik cübbeleri giydirildi.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan’ın da katıldığı törende heyecanlı anlar yaşandı.

Programın ikinci bölümünde ise 16’ıncı yılında NPGRUP ailesinde on yıl ve üzerinde görev alan hekim, uzman ve idari personele plaket ve ödülleri verildi.

52 kişi tek tek sahneye davet edilerek Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan’ın elinden plaketlerini aldı.

10 yılı aşkın süreyi NPGRUP’ta geçiren personelin konuşmaları törende zaman zaman duygulu anların yaşanmasına neden oldu.SONY DSC

Konuşmasında başarıda ekip vurgusu yapan Rektör Tarhan, nice başarılara bu ekiple imza atmak istediklerini söyledi.

Üsküdar Üniversitesi Kız Kulesi Müzik Grubu’nun da sahne aldığı törende topluca çekilen aile fotoğrafıyla program sona erdi.

 

Okunma : 5513

 

İlgili

17 Nisan 2014
"Kişisel Haberler" içerisinde
15 Ekim 2020
"Psikiyatrist" içerisinde
22 Kasım 2017
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri